Equips inscrits I Torneig de Nadal 3×3 Girona CH Oktitans:

-          PREBENJAMÍ INICIACIÓ:

1.       Flying Stars

§  Gerard López Vilanova – GEIEG.

§  Nil Gironell Oliveras – GEIEG.

§  Alex Sanchez Gimenez – GEIEG.

§  Roger Haro Cortada – CPBreda.

 

2.       Stick Team Roket: Tinc comprobant pero a la llista no surt

§  Bru Vilar Tremols – Girona

§  Oriol Colom López – Girona

§  Lluc Serra Teixidor – Salt

§  Aukai Gómez Carpintero – Salt

 

3.      Petits Patí

§  Lluc Mercader – Girona

§  Pere Salvat – Girona

§  Daniel Besalú – St. Jordi d’Esvalls

§  Dario i Mauro Alonso – Girona

 

4.       Els Xipironets

§  Martí Casagran – C.H. Palafrugell

§  Gerard Ribalta – C.H. Palafrugell

§  Nil Mont – C.H. Palafrugell

§  J M Jacomet – C.H. Palafrugell

 

 

 

-          PREBENJAMÍ:

 

1.       Stick de Ferro:

§  Lluc Serra Teixidor – H.C.Salt.

§  Joan Serra Teixidor – GironaCH.

§  Àlex Fernández Mera – GironaCH.

§  Sara Planella Estopà – GironaCH.

 

2.       Titans Truth:

§  Ot Faixedes Pujol – Girona C.H.

§  Jan Puigvert Palacios – Girona C.H.

§  Marçal Borrell Fuster – C.P. Vilanova

 

3.       Stick Wars:

§  Roger Moncusi Lázaro – GEIEG.

§  Marc Fernández Casanovas – GEIEG.

§  Guillem López Vilanova – GEIEG.

§  Biel Girones Sanjuan – GEIEG.

 

4.       Tiki Taka Gol:

§  Guim Autet Solà – CPManlleu.

§  Mireia Codinach Freixa – CPManlleu.

§  Jordi Domènech Briones – CPManlleu.

§  Pol Parés Calvo – CPManlleu.

 

5.       The Four Indestructibles:

§  Marc Marti Carbonell – GironaCH.

§  Genis Saavedra Serarols – GironaCH.

§  Arnau Robador Muñoz – GironaCH.

§  Pelayo Borrel Parés – GironaCH.

 

6.       Team Crojet:

§  Sergi Molet Izquierdo – Molins de Rei.

§  Iker Busto Cañadas – Molins de Rei.

§  Edgar Tamayo Simon – Molins de Rei.

§  Ian Sans Lliso – Molins de Rei.

 

7.       Els llegendaris:

§  Adrià Serra Pinadel (Porter equip principal) – CHFigueres.

§  Ton Ferré Bartoli – CHFigueres.

§  Martí Reñon Ruiz – CHFigueres.

§  Pau Girò Lozano – CHFigueres.

 

8.       Els terratrèmols:

§  Adrià Serra Pinadel (Porter equip secundari) – CHFigueres.

§  Albert Arranz Perpinyà – CHFigueres.

§  Lluc Crespo Romero – CHFigueres.

§  Elna Ruano Vargas – CHFigueres.

 

9.       Stick de Foc:

§  Carlota Moreno Hernandez – GironaCH.

§  Amara Trida Agustí – GironaCH.

§  Íngrid Esteve Mestres – GironaCH.

§  Maria Bousa Zuñiga – GironaCH.

 

10.   Stick Stars – Ull de Tigre:

§  Nora Ferrer Montalban - GironaCH.

§  Martina Catalan Romaguera – C.P. Tordera.

§  Erola Castañeda Lladó – C.P. Tordera.

§  Marina Agell León – C.P. Tordera

 

11.   Olgitor:

§  Bernat Decruz Fajula – CHOlot.

§  Èric Demiguel Bartrina – CHOlot.

§  Fèlix Castañé Cobo – GironaCH.

§  Bru Vilar Tremols – GironaCH.

 

12.   Golem i los golemitas de Hielo:

§  Llorenç Lozano Mora – C.P. Manlleu

§  Biel Santano de la Torre – C.P. Manlleu

§  Aniol Sanglas Traserra – C.P. Manlleu

§  Pol Garrido Campos – C.P. Manlleu

 

  

-          BENJAMÍ:

1.       Warriors:

§  Anna Salvat Margarit – GironaCH.

§  Mateu Raset Vila – GironaCH.

§  Ona Domenech Pinsach – GironaCH.

§  Lluís Puiguert Palacios – GironaCH.

 

2.       Titans Truth:

§  Biel Nadal – GironaCH.

§  Narcis Pijaume – GironaCH.

§  Dani Ferrón – CHCaldes.

§  Biel Baldrich – CPVilanova.

 

3.       Stick Fighter:

§  Sebas Moncusi Lázaro – GEIEG.

§  Manel Maestre García – GEIEG.

§  Biel Mir Reinoso – GEIEG.

§  Aimee Blackman Fidalgo – GEIEG.

 

4.       4Best:

§  Oriol Barrot Negre – GironaCH.

§  Pol Moreno Puig – GironaCH.

§  Pau Roch Caballero – GironaCH.

§  Grau Perez Cassu – GironaCH.

 

5.       Christmas Team:

§  Artur Tulusha – Palafrugell.

§  Aleix Estañol León – Palafrugell.

§  Àlex Torres León – Palafrugell.

§  Miquel Calero Nicolas – Palafrugell.

 

6.       Escorpins:

§  Queralt Ferré Bartrolich (Portera equip principal) – CHFigueres.

§  Biel Palomeras Pallaret – CHFigueres.

§  Pau Judal Fulladosa – CHFigueres.

§  Joan Ruano Vargas – CHFigueres.

 

7.       Tsunami:

§  Queralt Ferré Bartrolich (Portera equip secundari) – CHFigueres.

§  Jana Crespo Romero – CHFigueres.

§  Alba Judal Fulladosa – CHFigueres.

§  Aina Vila Fugueras – Cassanenc.

 

8.       PEEM:

§  Marc-Antoni Fortes Escobar – FDCassanenc.

§  Eduard Duran Tuset – FDCassanenc.

§  Eric Melian Mercade – FDCassanenc.

§  Pere Vila Fugueras – FDCassanenc.

 

9.       Katakracs:

§  Núria Fernández Rosell - C.H. Palafrugell

§  Guifré Pareras Figueras – C.H. Palafrugell

§  Ona Riembau Selva. – C.H. Palafrugell

§  Eloi Carreres Pérez – C.H. Palafrugell

 

10.   Stick Lacer:

§  Ricard Saubi Teixidor – GironaCH.

§  Diego Alonso Giménez – GironaCH.

§  Àngel Armengol Panella – GironaCH.

§  .

 

11.   Patxanguerus Dream Team:

§  Nil Vinya Reche – Reus.

§  Max Oliveras Nadal – Reus.

§  Carles Casas Vazquez – Reus.

§  Pol Martinez Vazquez – Reus.

 

12.   Els Buscadors:

§  Gerard Aro – Geieg

§  Hugo – Girona C.H.

§  Biel Gascón – Girona C.H.

§  Bernat Girgas Tejón – C.P. Olot

 

 

-          ALEVÍ:

1.        Black Ops Team:

§  Ilya Bancalero Donaire – GironaCH.

§  Bru Pérez Cassú – GironaCH.

§  Gerard Garcés Queralt – PHCSant Cugat.

§  Oriol Martí Fernández – GironaCH.

 

2.       Motards:

§  Gerard Hernaez Cerdan – Vilassar.

§  Carles Aguilera Pilo – FCBarcelona.

§  Joan Badenas.

§  Manuel  Mir – FCBarcelona.

 

3.       Stickok:

§  Pau Garcia Grau – FCBarcelona.

§  Biel Autet Solà – CPManlleu.

§  Joan Picard Cabezas – GEIEG.

§  Marc Rouzé Granés – GEIEG.

 

4.       Mandanga Stick:

§  Arnau Martinez Borras – FCBarcelona.

§  Alex Olmo Carrillo – CHCaldes.

§  Oriol Sebrià Jane – FCBarcelona.

§  Joan Pascual López – FCBarcelona.

 

5.       Stic d’Or:

§  Quim Hugas Ferrando – C.P. Tordera

§  Max MArtos – C.P. Tordera

§  Guillem Castro

§  Eric Elies

 

6.       Ok Diamonds:

§  Adrià Purroy Pont – Geieg

§  Pau Dickin Gironès – Geieg

§  Pol  Sala daràs – Geieg

§  Oriol Robador – Girona

 

7.       Maged:

§  Marc Puiguert Pont – GironaCH.

§  Gerard Oviedo Fors – Arenys de Munt.

§  Edgar Ros Andreu – CPTordera.

§  Gerard Barnau Gascon – Arenys de Mar.

 

8.       Vikings Boys:

§  Nil Caballero Dalmau – Palafrugell.

§  Marc Estañol Altadill – Palafrugell.

§  Víctor Vilahur Tamayo – Palafrugell.

§  Eloi Culebras de Ros – Palafrugell.

 

9.       Els herbívors:

§  Nil Sitjà Astor – GEIEG.

§  Arnau Cruz Gómez – GEIEG.

§  Mark Dickin Gironès – GEIEG.

§  Pol Formatjé Dalahí – GEIEG.

 

10.   PPAP

§  Arnau Barrot Negre – GironaCH.

§  Arnau Colom Lopez – GironaCH.

§  ALvaro Muñoz Mesa – GironaCH.

§  Ruben Colomer Arroyo – GironaCH.

 

11.   Samberos:

§  Carlos Villar Quijada – Arenys de Munt.

§  Lluc Sitja – Voltrega.

§  Roger Codinah Freixa – CPManlleu.

§  Nil Zoroa Cubero – Voltrega.

 

12.   OK Stars:

§  Dida Roch Codina (p)

§  Pol Oliveras Nadal

§  Abel Salvado Nora

§  Quim Prats Cases

 

13.   Gratmal:

§  Marc Pareras Masnou – C.P. Malgrat

§  Demian Florido Marin – C.P. Malgrat

§  Pere Giménez Ponsa – C.P. Malgrat

§  Alex Rodriguez Noguer – C.P. Malgrat

 

14.   CrazyOk:

§  Mireia Arranz Perpinyà – Figueres.

§  Ivet Jiménez González – Shum Maçanet.

§  Jana Fontrodona Ripoll – GironaCH.

§  Alvaro Muñoz Mesa – Girona CH.

 

15.   Invictus

§  Aleix Lladó – Caldes

§  Pablo Narváez – St. Just

§  Gabriel Narváez – St Just

§  Juan Castillo – Jesuitas de Sarrià

 

16.   Targaryen:

§  Eduard Masferrer Dominguez – Cassanenc

§  Pau Gonzalez Cañaveras – Cassanenc

§  Vicenç Sánchez Salado – Cassanenc

§  Ferran Hernández Loriz – Cassanenc

 

17.   Prefereixo jugar a la Play:

§  Eduard Masferrer Dominguez – Cassanenc

§  Biel Horta – Cassanenc

§  Martí Alvertí – Cassanenc

§  Joan Tubert – Cassanenc

 

18.   Magic Rollers:

§  Nil Fagella Bretcha – Olot.

§  Aniol Capdevila Lara – Olot.

§  Àlex Tallada Bayot – Jonquerenc.

§  Marc Martinez Marmol – Jonquerenc.

 

19.   ESON:

§  Esmeralda Nuñez Villarroel – Figueres.

§  Marc Gallego Prat – Figueres.

§  Alexander Boulak – Figueres.

§   

20.   Energy:

§  Esmeralda nuñez Villarroel – Figueres.

§  Pau Huercio Puentes – Figueres.

§  Eloi Benito Lopez – Figueres.

  

-          Infantil: 7

1.       Inkpressionants:

§  Andres Muñoz Pala – CHLloret.

§  Hugo Laguna Lopez – CHLloret.

§  Xavi Barranco Targas – Shum Maçanet.

§  Andreu Dominguez Gibert – CHLloret.

 

2.       Hoqueinomans:

§   Arnau Bassols Noguer – CPHOlot.

§  Pol Acuña Masplà – CPManlleu.

§  Alejandro López Medina – Jonquerenc.

§  Ferran Faig Resclavo – Jonquerenc.

 

3.       Els homes d’en Bertu

§  Aleix Salvadó Niell – Palafrugell.

§  Daniel Yaroshenko Tulusha – Palafrugell.

§  Daniel Reches Figueras – Palafrugell.

§  Albert Buch Oliveras – C.H. Palafrugell.

 

4.       Equip 4:

§  Marti Garcia – C.H. Palafrugell

§  Max Caballero – C.H. Palafrugell

§  Jugador 2

 

5.       Esparracats:

§  Pau Carbonell – C.P. Tordera

§  Pau Planas – C.P. Tordera

§  Francesc Manresa – C.P. Tordera

§  Joan Sasanedas – C.P. Tordera

 

6.       4 fantàstics

§  Pol Formatjé Palahí – Geieg

§  Pol Auguet Ester – C.P. Manlleu

§  Arnau Garriga Mas  - Geieg

§  Aleix Vila Colell – C.P. Manlleu

 

7.       Els volcànics:

§  Clàudia Bassols – Voltregà.

§  Marcel Herrero –Olot.

§  Lluc Perramon – Olot.

§  Lluc Girgas – Olot.

 

8.           Yamborghini:

 

§  Ivan Pastor – F.C. Barcelona

§  Oriol Llenas – F.C. Barcelona

§  Adrià Sierra – GEIEG

§  Roger Casas – F.C. Barcelona

 

9.        4 princeses:

§  Arnau Massó – C.P. Manlleu

§  Ramon Camps – C.P. Manlleu

§  Gerard Boixeda – C.P. Manlleu

§  Pol Melchior – C.P. Manlleu

 

1.0       Barriletes

§  Nesredin Cantador – H.C. Sentmenat

§  Pau Solà – C.P. Vic

§  Bernat Manent – H.C. Sentmenat

§  Joel Romà – H.C. Sentmenat