JA TENIM TOTES LES PLACES PLENES!!!!

GRÀCIES PER PARTICIPAR-HI I A SETMANA SANTA VOLDREM FER UN ALTRE PERÒ AL CARRER!!!

QUALSEVOL COSA POSAR-SE EN CONTACTE A: 3per3@oktitans.com

Equips inscrits II Torneig de Nadal 3×3 Girona CH Oktitans:

 

 

PRE   INICIACIÓ

1-PETITS   LLUITADORS

POL BUSQUETS C.P. SANT CELONI
ROGER CANUDAS C.P. SANT CELONI
DÍDAC PACHECO C.P. SANT CELONI
XANA PUIGDEVALL C.P. SANT CELONI
 

 

2-ELS   DALTON

ALEIX RIERA HORTA
GUIM COLLADO HORTA
BORJA AMRIN HORTA
POL COLLADO HORTA
 

 

3-DRACS   VERMELLS

TONI RALSAS BLANES ATH
MATTEO URIBE BLANES ATH
THIAGO URIBE BLANES ATH
GIL MARTIMPÉ BLANES ATH
 

 

4-PETITS   PATÍ

LLUC MERCADER GIRONA
ANDREU PIFERRER ST JORDI
DANIL BESALÚ ST JORDI
PERE SALVAT GIRONA

5 – ELS PIRATES

 JOAN SANCHEZ  CH PALAFRUGELL
 GERARD RIBALTA  CH PALAFRUGELL
 MARTÍ BACH-ESTEVE  CH PALAFRUGELL
 ENZO DOMÍNGUEZ  CH PALAFRUGELL

 

 

PREBENJAMÍ

1-FLYING   STARS

ROGER HARO BREDA
ALEIX BAGUDA GEIEG
NIL GIRONELL GEIEG
GERARD LOPEZ GEIEG

2-ELS   MOTIVATS

XAVI AGUILAR C.H. CALDES
DANI AGUILAR C.H. CALDES
ERIC GONZALEZ C.H. CALDES
ERIC ROTLLANT C.P. VIC
 

 

 

3-OLGITOR

LLUC SERRA GIRONA
FÈLIX CASTANYE GIRONA
BRU VILAR GIRONA
ERIC DEMIQUELS OLOT
 

 

 

4-MEIKO   KIDS

GUILLEM CANUDAS SANT CELONI
NIL SANCHO SANT CELONI
ANIOL ALONSO SANT CELONI
JUAN IZQUIERDO SANT CELONI
 

 

 

5-ZIPIS’SZAPE’S

GERARD COLLADO HORTA
ALEX VICEN HORTA
BRUNO MARIN HORTA
LAIA LEYVA HORTA
 

 

 

6-PELACANYES   D’ÈLIT

ORIOL COLOM GIRONA
ORIOL BRUNNER GIRONA
ADRIEL SAVIONI GIRONA
LLUC SERRA GIRONA
 

 

 

7-MÀGIC   STICKS

POL DE LA VIUDA CALDES
JÚLIA MUMBRÚ CALDES
MARIO SALDES CALDES
GERARD ANGLARILL CALDES
 

 

 

8-TOMAHAWKS

ALEIX SARMIENTO BLANES
SAYEN VARAS BLANES
IZAN VINUESA BLANES
SAMUEL AMIGÓ BLANES

 

 

9-THE   MARTIANS

PAU PORTA REUS
JORDI MONNÉ REUS
DYLAN DÍAZ REUS
ELOI SANTISTEBAN REUS

 

10-BOLA DE   CRACK

MARTÍ PALLEJÀ REUS
ARNAU GISBERT REUS
NICOLAS SAMA REUS
ROGER RODRÍGUEZ REUS

 

 

11-ELS   GLADIADORS

ARNAU ESTEVE CP MALGRAT
POL ROURA CP MALGRAT
VICTOR GOMEZ CP MALGRAT
NIL SABINA CP MALGRAT

12-STARA   STICKS

MARTÍ REÑON FIGUERES
LLUC CRESPO FIGUERES
ELNA RUANO FIGUERES
PAU MATEOS FIGUERES
 

13-ELS   DRAGUIS

LLUC GALINDO HOQUEI BANYOLES
ARNAU SALA HOQUEI BANYOLES
GERARD FREIXES HOQUEI BANYOLES
NIL SERRA HOQUEI BANYOLES

14-NINJA   SHUM

JOEL YRAOLA SHUM MASSANET
POL BANCELLS SHUM MASSANET
GENÍS BATLLOSERA SHUM MASSANET
NIL CASTELLS SHUM MASSANET

15- CALDES TEAM

 PAULA LOPEZ  C.H. CALDES
 JORDI CAMPDERROS  C.H. CALDES
 POL CALAFELL  C.H. CALDES
 ALEIX MONTASEI  C.H. CALDES

16- ELS CALAVERES D’AMUNT

 BIEL FONS  ARENYS DE MUNT
 ERIC TORRAS  ARENYS DE MUNT
 DAN LLATA  ARENYS DE MUNT

 

 

 

CATEGORIA   BENJAMÍ

1-ALL   BLACKS

BIEL NADAL GIRONA
BIEL BALDRICH VILANOVA
MIQUEL ESCALA VILANOVA
DAVID ALBACETE VILANOVA
 

 

2-STICK   WARS

OT FAIXEDES GEIEG
TON FERRÉ C. H. FIGUERES
BIEL GERONÈS GEIEG
GUILLEM LOPEZ GEIEG

3-STICK   MATAT

ROGER MONCUSÍ GEIEG
ROGER SAYERAS CASSANENC
MARC LOZANO GEIEG
PAU BOADA GEIEG
 

 

4-STICK   FORT

ADRIÀ ALVAREZ GIRONA
GRAU PÉREZ GIRONA
NARCÍS PIJAUME GIRONA
ORLÍN DIMITROV GIRONA
 

 

5-HOQUEI   LEGENDS

ADRIÀ ÁLVAREZ GIRONA
JAN PUIGVERT GIRONA
MARTÍ FELIU GIRONA
IAN HIDALGO GIRONA
JOAN SERRA GIRONA
 

 

6-THE BEST   TEAM

ALBERT AGUILAR CALDES
ERIC ANGLARILL CALDES
PAU DEU CALDES
POL GRAU PALAU
 

 

7-ELS 4   CRACKS

GINA SOLER GIRONA
NURIA PUIG GIRONA
ARNAU ROBADOR GIRONA
PELAYO BORRELL GIRONA
 

 

8-STICK A   TOPE

MARTÍ IGLESIAS SHUM
MARTÍ RUZ SHUM
ARNAU AURICH SHUM
JORDI BANCELLS SHUM

 

9-OLGITOR 2

ANDREU JUANES OLOT
BERNAT DE CRUX OLOT
ALEIX TÀPIA OLOT
ROGER BARTINA OLOT
 

 

10-CLASH OF   CLANS

ARNAU CAPEL CHCALDES
ARTUR CAPEL CHCALDES
NIL CORDON CHCALDES
ALBERT MOLERA CHCALDES
 

 

11-QUITIPASA

GUILLEM COSTA SHUM
MARC RIAL SHUM
ARNAU SURÇACH SHUM
 

 

12-HEREUS I PUBILLES

ESTELA    RUBIO VOLTREGÀ
IRENE TORRES VOLTREGÀ
JAN AGUERRI VOLTREGÀ
JAN AUMATELL OLOT
JOEL PAGÈS OLOT
 

 

13- PELACANYES D’ÈLIT

IU LOPEZ CENTELLES
JOAN AUGUET CENTELLES
PEP BRETCHA CENTELLES
TON LÓPEZ CENTELLES
 

 

14-PATXANGERUS   DREAM TEAM

POL MARTINEZ REUS
CARLES CASAS REUS
MAX OLIVERAS REUS
ANNA SALVAT GIRONA
 

 

15-MAGOS   DEL HOQUEI

ORIOL SICÍLIA HORTA
JAUME MIRÓ HORTA
JORDI INGLÉS HORTA
POL SANCHEZ HORTA
 

 

16-ESTICS   DE FOC

AMARA TRIOLA GIRONA
CARLOTA MORENO GIRONA
INGRID ESTEVE GIRONA
MARIA    BOUSO GIRONA
 

 

17-STICKS   RIDES

POL RODRIGUEZ PALAU
DIDAC FOLCH CALDES
BIEL MEDINA CALDES
MARC PALACIOS SENTMENAT
 

 

18-STICK ON

POL MORENO GIRONA CH
DAVID ARIZA GIRONA CH
PAU ROCH GIRONA CH
CARLOS SALA C.P. VOLTREGÀ

 

 

19 – ELS   DRACOS

MARIONA TARRADAS HOQUEI BANYOLES
ANIOL COMAS HOQUEI BANYOLES
MARTÍ RIERA HOQUEI BANYOLES
MARTÍ GALINDO HOQUEI BANYOLES

20. -   @KIPAS

 SARA PLANELLA  GIRONA CH
 ALBERT ARRANZ  CH FIGUERES
 ADRIÀ SERRA  CH FIGUERES
 PAU GIRÓ  CH FIGUERES

21- THE B-SQUAD

 PAU PALACIOS  H BANYOLES
 ORIOL PALACIOS  H BANYOLES
 GUILLEM LINARES  H BANYOLES
 LLUC GALINDO  H BANYOLES

 

22- STICK   STARS

 MARTINA CATALAN  C.P. TORDERA
 NORA FERRER  GIRONA C.H.
 ISONA JUANOLA  C.P. TORDERA
 EROLA CASTAÑEDA  C.P. TORDERA

 

23- ANAKIN’S

 NIL PUIG  GIRONA CH
 ANGEL ARMENGOL  GIRONA CH
 GUILLEM SANCHEZ  GIRONA CH
 NÚRIA CASTAÑÉ  GIRONA CH

 

24- SPECIAL POWER

 JOAN RUANO  CH FIGUERES
 YAGO RUIZ  CH FIGUERES
 LLUC REYERO  CH FIGUERES
 ALEIX CASACUBERTA

 CH FIGUERES

 

CATEGORIA   ALEVÍ

1-WARRIORS

LLIÍS PUIGVERT GIRONA
ONA DOMENECH GIRONA
MATEU RASET GIRONA
ANNA SALVAT GIRONA

 

2-LOS   PINOCHOS

XAVI OLLER SANT CUGAT
IAN ARIÑO SANT CUGAT
GERARD GARCÉS SANT CUGAT
ORIOL MARTÍ GIRONA
 

 

3-STICK   FOTUT

NIL VINYA REUS
ALBERT MANUEL REUS
DIDAC VALLVÉ REUS
FRANCESC DUCH REUS
 

 

4-OK   ADICTES

MANEL MAESTRE GEIEG
SEBAS MONCUSÍ GEIEG
JOEL NAVARRO BARÇA
JAN MUNÈ BARÇA

 

5-STICK&BALL

PAU GARCIA FCB
BIEL AUTET MANLLEU
MARC ROUZÉ GEIEG
JOAN PICART GEIEG
 

 

6-OK STARS

QUIM HUGAS TORDERA
POL SALA GEIEG
PAU DICKIN GEIEG
ORIIOL COSTA SHUM
MAX MARTOS TORDERA

7-MAJIC

AIMEE BLACKMAN GEIEG
MARGOT JUCGLÀ VOLTREGÀ
JULIA PARDO VOLTREGÀ
CLARA LIAÑEZ VOLTREGÀ
 

 

8- 4 MAGNÍFICS

GERARD HARO GEIEG
IVAN BURGOS GEIEG
JAN CASANOVA RIPOLL
GUILLEM VILARÓ RIPOLL
     

9-OK STARS

POL OLIVERAS REUS
POL MULET REUS
GUILLEM JANSÀ REUS
EDUARD JURADO BARÇA

 

10-HEREUS   I PUBILLES

ESTELA    RUBIO VOLTREGÀ
IRENE TORRES VOLTREGÀ
JAN AGUERRI VOLTREGÀ
JAN AUMATELL OLOT
JOEL PAGÈS OLOT
 

 

11-ESCOBAR   TEAM

BRU PÉREZ GIRONA
ILYA BANCALERO GEIEG
GUIM TONIETTI GIRONA
MAX TONIETTI GIRONA

 

12-STICK   XALAT

QUERLAT FERRÉ CH FIGUERES
JANA CRESPO CH FIGUERES
JOEL GONZALEZ CP VIC
DIDAC GARCIA CP VIC
 

13-OK   GAUDRIM

JOAQUIM AMIGÓ REUS
ROGER FARGAS REUS
ALEIX CANO RIUDOMS
MIQUEL RODRUÍGEZ REUS

 

14-STICK   DORMINT

LAIA JUAN H.C. PALAU
ANNA GRACIA H.C. PALAU
ABRIL ALONSO C.P. MANLLEU
OLGA JUANOLA C.H. MATARÓ

15-STICK   POWER

NATÀLIA PUIGDEVALL GIRONA CH
NÚRIA RUHÍ SHUM MASSANET
NOAH MORDOH C.P. LLORET
ANNA MELIAN CASSANENC

16-BAMX.2012

MAEL DUPRÉ TORDERA
ANIOL FIGUERAS TORDERA
XAVIER GUBAU TORDERA
BIEL GASCONS BLANES ATLÈTIC

17-MVES

VINYET JUNCA TORDERA
MARTINA JUNCÀ TORDERA
SARA CORREA TORDERA
EMMA CORREA TORDERA
 

 

 

 

 

CATEGORIA   INFANTIL

1-ADIDAS   TEAM

MARC GRANADOS GEIEG
NIL SITJÀ GEIEG
MARK DICKIN GEIEG
XAINA SALVATIERRA MARTINENC
GUILLEM ANGULO MARTINENC

2-MES   IGUAL(+=)

GERARD HERNAEZ RIPOLLET
JOAN BÁDENAS SENTMENAT
MANEL MIR FCB
CARLES DOMENECH SANT CUGAT
 

 

 

3-KUCRELLES   TEAM

MARC GAMIZ MALGRAT
JORDI VIDAL GIRONA
JAUME PUJADES ARENYS
ÀLEX RODRIGUEZ MALGRAT
 

 

 

4-DREAM   TEAM

GERARD BARNAU ARENYS DE MAR
MARC PUIGVERT GIRONA
EDGAR ROS GIRONA
DANIEL TRECCAGNOLI GIRONA
 

 

 

5-MAGIC ROLLERS

NIL FAGELLA OLOT
ANIOL CAPDEVILA OLOT
ALEIX TALLADA JONQUERENC
MARC MARTINEZ JONQUERENC
 

 

 

6-4   FANTASTICKS

POL FORMATGE GEIEG
ARNAU GARRIGA GEIEG
POL AUGUET MANLLEU
ALEX VILA MANLLEU
 

 

 

7-WONDERWOMANS

JUDIT JUIZ MALGRAT
ONA TRESSERRAS MARLGRAT
EVA REQUENA MALGRAT
LLUNA LOZANO JONQUERENC
 

 

 

8-ARTICS CH

ARNAU BARROT GIRONA
ARNAU COLOM GIRONA
ALVARO MUÑOZ GIRONA
RUBEN COLOMER GIRONA

9-PRETTY   WOMANS

ARNAU MASSÓ MANLLEU
DÍDAC ALONSO MANLLEU
POL ACUÑA MANLLEU
ANDREU MUÑOZ LLORET
 

 

 

10-ELS   TRIPALOSKYS

MARC SANCHO SANT CELONI
PAU FERNANDEZ SANT CELONI
MARC PLANAS SANT CELONI
GUILLEM COGOLLUDO SANT CELONI

11-BARRILETS

NESREDIN CANTADOR SENTMENAT
JOEL ROMA SENTMENAT
PAU SOLÀ VIC
BERNAT MANENT SENTMENAT

 

 

12-UNITED   TEAM

SERGI GUERRERO TORDERA
SERGI ROJO MANLLEU
KILIAN DEL DEL HOYO CALDES
DAVID QUINTANILLA MANLLEU

 

 

13-OKBOYS

ERIC ELIAS TORDERA
ANIOL SALMERON TORDERA
SERGI GUERRERO TORDERA
ARNAU CRUZ GOMEZ GEIEG

 

 

14-OKSHOW

MARC SORIANO REUS
POL CABRÉ REUS
ARNAU SERRA PALAU
DÍDAC RUBIES CERDANYOLA
 

15- CANADA   TEAM

JULIA BALDRICH  C.H. MATARO
ALEIX MARIMON  C.H. IGUALADA
AINA FLORENZA  C.H. MATARO
JORDI BOSCH  C.H. JUNEDA

16- WILLPOWER

JANA FONTRODONA  GIRONA CH
IVET JIMENEZ  SHUM MASSANET
MIREIA ARANZ  C.P. FIGUERES
ESMERALDA NUÑEZ  C.P. FIGUERES