Diumenge

  • 18 a 20 hores. Arribada i inflables terrestres dins pavelló (1r torn) i inflables humor amarillo a l’escola 2n torn.
  • Explicació i assignació de lliteres i vestidors.
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 Entrenament nocturn per als participants del 2on torn. Pels nens del 1er torn HI HAURÀ JOCS DE NIT I JOCS ELECTRÒNICS.
  • 24.00 Anar a dormir.

 

Dilluns

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Esmorzar
  • 10.00 Assignació de Grups i preparació per a l’activitat corresponent a cada Grup

Si hi ha 3 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina Grup 3: Preparació física (jocs)
  • 11.30 Grup 1: Piscina Grup 2: Preparació física Grup 3: Pavelló
  • 12.30 Grup 1: Preparació física Grup 2: Pavelló Grup 3: Piscina

Si hi ha 2 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina
  • 12:00 Grup 1: Piscina Grup 2: Pavelló
  • 14:00 Dinar
  • 15.00 jocs al parc/cine/jocs/wii i play dins del Pavelló + piscina (16:00)
  • 18.00 Canvi de ropa per entrar a pista
  • 18.15 Partits
  • 20.45 Final dels partits
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 COMPETICIÓ HUMOR AMARILLO / LÁSER COMBAT amb JOCS DE NIT.
  • 24.00 Hora de dormir

 

Dimarts

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Esmorzar
  • 10.00 Assignació de Grups i preparació per a la activitat corresponent a cada Grup

Si hi ha 3 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina Grup 3: Preparació física (jocs)
  • 11.30 Grup 1: Piscina Grup 2: Preparació física Grup 3: Pavelló
  • 12.30 Grup 1: Preparació física Grup 2: Pavelló Grup 3: Piscina

Si hi ha 2 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina
  • 12:00 Grup 1: Piscina Grup 2: Pavelló
  • 14:00 Dinar
  • 15.00 jocs en el parc/cine/jocs/wii i play dins del Pavelló + piscina (16:00)
  • 18.00 Canvi de roba per entrar a pista
  • 18.15 Partits
  • 20.45 Final dels partits
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 COMPETICIÓ HUMOR AMARILLO / LÁSER COMBAT amb JOCS DE NIT

Dimecres

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Esmorzar
  • 10.00 Assignació de Grups i preparació per a la activitat corresponent a cada GrupSi hi ha 3 Grups:
    • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina Grup 3: Preparació física (jocs)
    • 11.30 Grup 1: Piscina Grup 2: Preparació física Grup 3: Pavelló
    • 12.30 Grup 1: Preparació física Grup 2: Pavelló Grup 3: Piscina

Si hi ha 2 Grups:

    • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina
    • 12:00 Grup 1: Piscina Grup 2: Pavelló

 

  • 14.00 Excursió a Green Indoor Park 1r torn i WATER WORLD 2n torn i DINAR.
  • 19.00 Tornada a Breda
  • 19.30 Partits
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 COMPETICIÓ HUMOR AMARILLO / LÁSER COMBAT amb JOCS DE NIT
  • 24.00 Hora de dormir

 

Dijous

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Esmorzar
  • 10.00 Assignació de Grups i preparació per a l’activitat corresponent a cada Grup

Si hi ha 3 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina Grup 3: Preparació física (jocs)
  • 11.30 Grup 1: Piscina Grup 2: Preparació física Grup 3: Pavelló
  • 12.30 Grup 1: Preparació física Grup 2: Pavelló Grup 3: Piscina

Si hi ha 2 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina
  • 12:00 Grup 1: Piscina Grup 2: Pavelló
  • 14.00 Dinar
  • 15:00 Festa al col.legi amb inflables d’aigua!
  • 18.00 Canvi de roba per entrar a pista
  • 18.15 Partits
  • 20.45 Final dels partits
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 Macro gimcana per tota la població
  • 24.00 Hora de dormir

Divendres

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Esmorzar
  • 10.00 Assignació de Grups i preparació per a l’activitat corresponent a cada Grup

Si hi ha 3 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina Grup 3: preparació física (jocs)
  • 11.30 Grup 1: Piscina Grup 2: preparació física Grup 3: Pavelló
  • 12.30 Grup 1: preparació física Grup 2: Pavelló Grup 3: Piscina

Si hi ha 2 Grups:

  • 10.30 Grup 1: Pavelló Grup 2: Piscina
  • 12:00 Grup 1: Piscina Grup 2: Pavelló
  • 13.00 Excursió al Parc d’Aventures: Tirolines i activitats de muntanya
  • 14.00 Dinar picnic al Parc d’Aventures
  • 15.00 Inici d’activitat al parc
  • 17.30 Tornada a Breda
  • 18.00 Canvi de roba per entrar a pista
  • 18.15 Partits
  • 20.45 Final dels partits
  • 21.00 Sopar
  • 22.00 Actuació Infantil per als nens del 1er torn i discoteca mòbil pels participants del 2º torn.
  • 02.00 Hora de dormir amb l’opció de fer Bibak o dormir a l’intempèrie.

Dissabte

  • 08.30 Hora d’aixecar-se
  • 09.00 Recollir equipatge i habitacions
  • 09.30 Esmorzar
  • 11.00 Partits
  • 13.00 Fi del X Campus Oktitans Ramon Benito Breda

Tota la programació està subjecta a possibles canvis sota el criteri de l’organització si es considera que es millora l’estança dels participants al campus.